BİZ BURSA FİRMASIYIZ.

GELİN GÖRÜŞELİM

 

Bursa Google Reklamları olarak bilinen eski adı Google Adwords Yeni Adı Google Ads ile firmanızı internette tanıtın.  İnternette Google’a reklam mı vermek istiyorsunuz? Hem de Bursa firması mısınız? İşte tam yerindesiniz. Bursa firması olarak siz değerli Bursa Firmalarına google da yerinizi almanız için  google adword reklam yayınlama hizmeti sunmaktayız. Bunun için öncelikle firmanız hakkında ve hedefleriniz hakkında açıklamalar ve bilgilendirmede bulunmanızı istemekteyiz.

NEREDEYİZ?

Bursa Beşevler Mahallesi Beşevler Caddesi Onursal Sitesi No:167 Nilüfer/BURSA adresinde bulunan ofisimize sizleri bekleriz. Gelin görüşelim bir kahvemizi için. Özellikle yeni kurulmuş ve ilk kez google a reklam vermek isteyen siz değerli firma sahiplerine google reklamlarının nasıl çalıştığı konusunda bilgiler vererek sohbet edelim.

Bugün çalıştığımız pek çok firma google reklamlarından son derece memnun kalmaktadırlar. Bizler işletmeniz adına oluşturduğumuz reklam kampanyası ile reklamların hangi lokasyonda yayınlanmasını isterseniz reklamlarınız sadece o bölgede yayınlanacak şekilde ayarlamaktayız.

Ayrıca google adwords reklamlarınızın hangi günlerde ve hangi saatler arasında yayınlanacağı gibi temel bilgiler almakla birlikte en önemli konuya geçiyoruz.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716

Firmanız hangi kelimelerde aranmasını öne çıkmasını istiyorsunuz? Bunun için  web sitenizin içeriği ile sektör içinde var olan rekabet analizi yapılmakta ve reklam tıklamalarının en üst düzeyde ve maliyeti en az olacak şekilde en üst sıralarda çıkması için hizmet verilecektir.  Bursada gogole a reklam vermek için İstanbul ya da Ankara firmalarıyla internet üzerinden görüşme imkanı var iken Bursa’daki ofisimizde sizlerle görüşebiliriz. Bunun için müşteri  destek  hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

Google reklamlarında en iyi sonucu almanız için en iyi reklam performansını ön plana çıkaran reklam analizleri yaparak doğru hedeflenmenizi sağlayacak doğru kitleye ulaşmanızı sağlayacaktır. Bursa Google reklamlarında  sizlere en iyi hizmeti vermek için gelin birlikte bir analiz çalışması yapalım. Web siteniz yok ise size hemen çok güzel bir web sitesi tasarımı yapalım. Mevcut web sitenizde sizinle hemen iletişime geçmelerini sağlayacak özelliklerin neler olduğunu tespit edip sitenizde revizyon yapılmasını sağlayalım.

Bursa’da google reklamları için hemen bizi arayın.

MÜŞTERİ DESTEK HATTI 05550007716