Bursa E-Ticaret Sitesi Kurulum

Bursa E-Ticaret Sitesi Kurulum

E-Ticaret alanında paranızın boşa gitmemesini istiyorsanız bizimle çalışmanızı öneririz.Büyüyen  E-Ticaretten siz de pay almak istiyorsanız bunun için bir danışmana ihtiyacınız vardır. Türkiye’de her yıl Onbinlerce E-Ticaret sitesi açılmakta ve sonra da başarısızlık ve maddi zorluklar nedeniyle hüzünlü bir şekilde sessiz sedasız kapanmakta.
Gelin E-Ticaret sitenizi birlikte kuralım .

TEKNİK ÖZELLİKLER

E-Ticaret Yazılımı olarak Shopplus Extra Kullanılmaktadır.
SHOPPlus E-Ticaret, Alan Adına özel olarak üretilen Lisans Anahtarı ile kullanabileceğiniz profesyonel e-ticaret yazılımıdır.
** Yazılımı bağımsız hosting paketinde ve lisans anahtarının üretildiği alan adında, yıllık yenileme ücreti ödemeden kullanabilirsiniz.

** Tüm paketlerde yazılım özellikleri aynıdır. Paketleri birbirinden ayıran özellikler modüler özelliklerdir. (Özel Tasarım, XML Tedarikçi Entegrasyonu)
** Fiyatlar 08.04.2013 itibari ile %30 indirimli yekün fiyatlardır. Mevcut liste fiyatlarına ek olarak indirim yapılmamaktadır. %30 indirim süresi 14.05.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Avantaj ve Promosyonlar

** Google’dan 100 TL Reklam Kuponu ve Reklam Danışmanlığı Desteği (25 TL Lik harcama şartı ile toplam 125 TL)
** Cimri.com ve CimriClub’dan 100 TL Reklam Desteği
** Mutlucell Telekomunikasyon’dan Ücretsiz 50 SMS Kredisi
** PayU & SHOPPlus E-Ticaret işbirliği ile 6 Bankanın Sanal Posuna 1 Günde sahip olabilme imkanı (Beklemeden, Önşartsız)
Lisans İşlemleri
Alan adına özel olarak kullanabileceğiniz lisans anahtarı üretilmektedir. Lisans Anahtarı Yönetim Panelinden girildiğinde site aktif olmaktadır.
Örnek Lisans Anahtarı
siteadresi.com için HGUHR-KJHFD-OMRT0-GHMA0-BLEO2
Barındırma İşlemleri
SHOPPlus E-Ticaret Yazılımını anlaşmalı hosting veri merkezlerinin herhangi birinden alacağınız size ait hosting paketlerinde kullanabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri
– Linux Hosting
– PHP 5.2.x veya üstü [ Stabil Sürüm ] – Ioncube Loaders
– GD Library
– Curl
Kurulum ve Lisanslama
Yazılımın kurulum ve lisanslama işlemleri SHOPPlus Destek ve AR-GE Ekibi tarafından yapılmaktadır. – See more at: http://bursawebtasarimfirmalari.blogspot.com.tr/2013/09/e-ticaret-sitesi.html#sthash.D47eLKAA.dpuf

Web Tasarım

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...